Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Arcüreggyulladásra milyen...

Fibbrizzo kérdése:

Arcüreggyulladásra milyen gyogyszert szedjek?

Figyelt kérdés
Ugy értem amit vény nélkül ki lehet váltani és használis valamit?
2012. febr. 23. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezzel nem szabad jatszani. menj el orvoshoz. az arcureg gyulladas az nem csak egy kis natha amit labon kulonosebb gyogyer nelkul ki lehet hordani.
2012. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az arcüreggyulladásra antibiotikumot ír fel a doktor. Ne várj vele, menj dokihoz, mert egyre fájdalmasabb lesz.
2012. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jo értem de akkor táppénzre küld és az nem tul jo a helyzetemnek.
2012. febr. 23. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad, akkor Bioparox: ez az egyetlen, vény nélkül kapható, helyi hatású antibiotikum - viszont készülj fel rá, hogy az íze/szaga borzalmas. Ezen kívül +normál" orrsprayt is kell használnod 3-4 napig, pl. Rhinospray, Nasopax, stb. Ha lázas vagy, akkor mindenképpen háziorvos, mivel a szájon át szedhető antibiotikumok vénykötelesek. Az orvos is ember, megbeszélheted vele, hogy egyszerűen nem mehetsz táppénzre, mert abban a pillanatban kirúgnak. Miután elkezdtem gyógyszerészként dolgozni, az első évben folyamatosan arcüreggyulladásom volt, úgyhogy egy idő után én sem maradhattam vele otthon. Láz esetén a szövődmények elkerülése végett tényleg muszáj ágyban feküdni pár napot, ill. hétvégén és délután mindenképp pihenj, amennyit csak tudsz.
2012. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!