Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak e a patikákban belső...

Vannak e a patikákban belső paraziták (-humán) elleni vény nélkül kapható szerek, melyek gyorsan, s hatékonyan kiűzik azokat, vagy csak orvossal való konzultációban bízhatok?

Figyelt kérdés
Vér ciki,de egy ideje észrevettem,hogy a székletemben,apró,vékony fehér kis kukacok vannak,s nagyon kellemetlen,mert rendszertesen tisztálkodom,s a lakásomban is rendet tartok,mégis,és iszonyúan zavaró a végbél tájéki viszketés is. mit tegyek?
2012. febr. 29. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre mondják ,hogy kérdezze meg gyógyszerészét.
2012. febr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hazipatika.hu, gyógyszerkereső. Megtalálod, hogy vényköteles-e vagy vény nélküli. De szerintem vényköteles, mivel "megmérgezi" a parazitákat, túladagolása veszélyes lehet. Nem tehetsz róla, bárhol összeszedhetted, étterem, menza... Háziorvos. Viszont nagoyn sokat mossál kezet és minimum hetente totálisan fertőtlenítsd ki a WC-t, kilincset, a fehérneműdet és a törölköződet is fertőtlenítsd (flóraszept vagy hypo), nehogy elkapja valaki a környezetedben. Valószínűleg a közvetlen családtagjaidnak is mintát kell majd adnia... Úgy utálom, hogy ezért lenézik az embereket, pedig nem tehetnek róla! Én bolhákat kaptam színházban...
2012. febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez cérnagiliszta lesz.

[link]

Menj el a háziorvoshoz, addig is egyél fokhagymát, nagyon jó féreghajtó.

2012. febr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mindegyik vényköteles, tehát orvoshoz kell menned.
2012. febr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!