Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Vírusfertőzés okozhat...

SOS! Vírusfertőzés okozhat vesefájdalmat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Péntek este elkezdtem hányni, hasmenéssel együtt. Tegnap már nem hánytam, csak hasmenésem volt, de az nagyon. Lázas is voltam. De a legjobban az idegesít, hogy péntek este óta nagyon fáj a derekam kétoldalt, a vesémnél. Nem tudok hogy feküdni, ülni, állni. Lehet ez valami vírustól? Vagy az összes többi panaszt ez okozza?
2012. márc. 4. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ha ez tényleg egy komoly kérdés akkor miért nem orvoshoz mész vele? El nem tudom képzelni hogy hasonló helyzetben én itt érdeklődnék az orvosi ügyelet helyett.
2012. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megoldódott, de köszi :DDDDDDDDDDDD

Ez egy héttel ezelőtt volt, természetesen voltam orvosnál, le se szartak :)) Diétázzak, sok folyadék stb. A vesefájásra köptek, de elmúlt, gondolom a vírus okozta.

2012. márc. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!