Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pikkelysömörtől kihullott...

Pikkelysömörtől kihullott hajammal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pikkelysömörtől eltűnt egy cm-es foltban a hajam, nagyon sűrű fekete fél centi hosszúságú hajam van és rettentően világít ez a folt. Ugyan kenem Fumago és Elosalic krémmel is, már nem hámlik és nem is piros de a hajam eltűnt :(( 22/F

2012. márc. 5. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló esetet ismerek, s ott a Diprosalic oldatos kenegetés sokat használt (vény nélkül úgy tudom nem adják).
2012. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pikkelysömöröm van, szerintem ne várj senkitől tanácsot, ne kisérletezz, ami bejött másnak nem biztos, hogy neked is segíteni fog! Keress fel inkább egy megbízható bőrgyógyászt, lehetőleg olyat aki esztétikai beavatkozásokkal is foglalkozik, biztos segítségedre lesz!
2012. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bejelentkeztem egyhez.
2012. márc. 7. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem főleg azért maradtak üres foltok, mert vakartam és a hajhagymáimat is kikapartam.... növeszd meg a hajad és takard be a maradékkal. Nekem ez segített.
2012. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!