Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Évi két megfázás még normálisn...

Évi két megfázás még normálisnak mondható, vagy már a gyenge immunrendszer jele?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2012. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az öt, hat, ELHÚZÓDÓ megfázás már jelezheti, hogy áll a háttérben valami allergia, asztma, reflux, krónikus hörghurut, krónikus orrmelléküreg-gyulladás vagy egyéb. De nem gyenge immunrendszer!!!!!


Évi kettő teljesen jó, sokan irigyelnének. Nálam sokszor van 4 is. Mondjuk néha szerencsecsillagom van és akkor 0. :D

2012. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...
2012. febr. 22. 22:01
 4/13 HalmyPeter válasza:

nem normális,az immunrendszer gyengeségét jelenti. A feleségem is nagyon érzékeny volt, főleg a náthára.


ebben a szezonban minden nap megetettem vele egy gulan levelet nyersen és semmi baja azóta,pedig mindjárt vége a télnek.


üdv


p

2012. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gulan levél? Még sose hallottam róla. Hol lehet kapni ilyet, meg tudnád mondani?
2012. febr. 25. 10:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, most utánanéztem! Köszi a tippet, nagyon érdekes!
2012. febr. 25. 10:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Az immunrendszert nem lehet erősíteni, legalábbis nem úgy, ahogy egyesek gondolják.

Ha lehetne, nagy gondban lennénk...



Évente két megfázás egy nagy NUDLI, SEMMI!!

Évente 4-5, három hétig tartó, esetleg hónapokig tartó köhögésbe átmenő megfázás már jelenthez alapbetegséget, ami mondjuk az immunrendszer TÚLműködésével jár.



Ha a szervezeted számára ismeretlen kórokozó kerül beléd, legalábbis nagyobb mennyiségben, akkor az megbetegít. Pont.

2012. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az hogy hányszor leszel influenzás az attól is függ, hogy milyen környezetben fordulsz meg, a sima nátha pedig attól hogy megfelelően öltözködsz-e?


az immunrendszer gyenge vagy erős -- Először is ha rendben van a vérképed és nem mérgezed a szervezeted egészségtelen táplálkozással akkor az immunrendszered is normális és felesleges feliratozni bármivel is, mint manapság szajkózzák.


azok az emberek akik pl allergiásak azoknak túl pörög az immunrendszerük. A túlzott immunrendszer működés szembefordulhat az élettel és halált okozhat.

2012. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A feliratozást" nem én írtam én azt írtam hogy turbózni", de nem volt szimpatikus a rendszernek és önkényesen kijavította --??
2012. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is!
2012. febr. 25. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!