Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Száraz köhögésre hagymateát...

Száraz köhögésre hagymateát akarok készíteni. Ízesíthetem a végén úgy mint a teát? (cukorra v mézzel és citrommal? )

Figyelt kérdés
a hagyma külső részét már megfőztem, szépen elszineződött a víz, most várom h hűljön... tehetek bele a cukron kívül citromot is? még olyant csináltam h egy hagymát felszeletelve tálra raktam, megszórtam cukorral és lefedve hagyom egy órát állni, majd az ebből lett szirupot megiszom. nagyon erős száraz köhögésem van, éjszaka alig aludtam valamit, rendesen már fojt a köhögés és hányingert is okoz...de egyébként semmi más bajom nincs...valami természetes gyógymódot akarok kipróbálni :) ha ezek nem hatnának akkor lehet veszek valami köhögéscsillapítót. valakinek valami elérhető házi praktika száraz köhögésre? köszönöm előre is :)

2012. márc. 13. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mézzel ízesítsd, legjobb a hársméz.
2012. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a citrom? az lehet? a méz az ok, de én akarok egy karika citromot is bele.
2012. márc. 13. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy nem csak a külső részét, hanem az egész hagymát meg kell főzni, 15-20 percig lefedve hűteni és úgy meginni.


Ha neked ízlik citrommal, akkor nyugodtan tegyél bele, a hatását nem fogja befolyásolni. Én csak mézzel szoktam ízesíteni, és amikor először ittam, akkor nagyon meglepődtem, hogy nem is olyan borzasztó az íze, mint gondoltam.

2012. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi. igen én is olvastam több helyen is h hol így hol úgy csinálják. :)
2012. márc. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!