Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Valami fertőzés,...

Mi lehet ez? Valami fertőzés, vagy valami súlyosabb?

Figyelt kérdés
Egyik este hirtelen nem kaptam levegőt,felültem,aztán jobb lett.Ez után 3 napig az ádámcsutkám alatt úgy éreztem mikor levegőt veszek,hogy egy nagy gombóc van a torkomnál,nehezebben vettem levegőt.Ez után nagyon bepirosodott a torkom,2 oldalt,ilyen kis tasak szerűen,egybefüggő piros lett,igy maradt 3 napig,szedtem tantum verdét meg szopogatós cukorkát.Ezek hatására kicsit jobb lett,de aztán ma belenéztem a számba:a 2 oldali,eddig egybe függő kiboltosulás ilye nsok kis dudorra vált!a nyelvemen nagyobb dudorok,mint a kis pattanás,és a torkomat lefelé is ilyenek borítják(már 2 oldalt kicsit viszket is a torkom,ha létezik ilyen).Most megint nehezen kapok levegőt..Már4 napja akarok menni az orvoshoz,de eddig annyian voltak előttem,hogy a rendelési időnek vége lett mire odakerültem volna...

2012. márc. 14. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészetre nem kell beutaló és időpont sem! Ha romlana holnap, menj ügyeletre, ne várj vele tovább!
2012. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami vírus vagy fertőzés,mindenképp menj el vele orvoshoz,azt a pár óra várakozási időt várd ki,valahogyan juss el a dokihoz.
2012. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!