Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom házilag kezelni?

Hogyan tudom házilag kezelni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom házilag kezelni a hólyaghurutot?

Már elég régóta van nálam és nagyon nem kellemes.!! ://



2012. márc. 3. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

valamelyik gyógynövényes tea van erre

de csak a kezdetlegesre jó


ha már jóideje megvan,az súlyosabb,menj dokihoz,antibiotikummal kikezeli neked

2012. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az irritáló kávé, és cukros tea maradjon ki.Jó hatású a petrezselyemből főzött tea, a vörös áfonya. Vegyél ülőfürdőt, kamilla, cickafark és zsálya szárított leveleiből. Egy jó nagy marékkal áztass le egy órára, Majd melegítsd meg, de ne forrald. Szűrd le, és egy liternyi főzetet öntsd egy lavór meleg vízbe, és ülj benne 20 percig.Ha hűl, engedj hozzá meleget.Lelki okai: a vese méregkiválasztó szervünk. Ha erre nem képes, azt üzeni testi szinten a lélek, hogy a párkapcsolat zűrös volta nem tud megtisztulni, feltorlódik a lerakódás, nem tud szabadon távozni. Sérült emberi kapcsolatok állnak a háttérben. Visszafojtod az érzéseidet, nem tudod elmondani ami bánt, ezért inkább testen belül halmozol.Ha nem megfelelő a párkapcsolatod, változtass rajta.
2012. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már elmentem orvoshoz.De köszönöm a második válaszolónak a segítséget!:)
2012. márc. 14. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!