Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez szerintetek normális? :D

Ez szerintetek normális? :D

Figyelt kérdés

Én és haverom beszélgettünk, és témába jött hogy ha pl. fénybe nézünk és nem a körülöttünk lévő tárgyakra összpontosítunk, akkor gyakran ööö.. hogy is mondjam, fura dolgokat látunk, én pl. apró pici pontokat ide-oda cikázni, és egy nagyobb "féreg" féle.. Kicsit bizarr megfogalmazás, de nem tudom másképp körülírni, átlátszó...

Ő ilyen pontokkal összekötött ovális szintén átlátszó "valamiket" lát.Szem mozgásával helyet változtatnak majd el "úsznak". Elég bizarr, és kíváncsiak vagyunk hogy normális-e ez? vagy lehet -e tenni valamit ellene. Normális válaszokat előre is megköszönöm:)



2012. márc. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Velem is ez van.
2012. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

normális, ez mindenkinél így van.


de nem tudom megmondani, hogy miért. nyilván a fény hatására.

2012. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is, szerintem ez teljesen normális, de ha valaki tudja hogy pontosan mi is ennek az oka, az megoszthatná velünk. (:
2012. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vágjátok az angolt, mert magyarul nincs róla wikicikk, de itt van:


[link]


Én ebben az évben fedeztem fel, évekig azt hittem, velem van a gond :D

2012. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)) Én is azt hittem eddig h velem van a gond
2012. márc. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!