Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás után 3,5 évvel el lehet...

Asdface kérdése:

Oltás után 3,5 évvel el lehet kapni a Hepatits B-t?

Figyelt kérdés

Vérrel foglalkozom és volt egy kis bibi az ujjamon,amire ráment egy kis plazma,ami mint kiderült reaktiv volt. :/

Megnéztük,mert nem emlékeztem és 2008 karácsonyán kaptam oltást ellene.

Szerintetek mennyire valószinű, hogy elkaphattam?

Azt meg kell jegyezzem,hogy volt pont akkor vettem le a kesztyűt és reflexből kaptam oda, igy csak pár ml, ami kifolyhatott, ami tudom hogy bőven elég.

Utána kezet mostam 2x és a fertőtlenitő sem martam a "bibimet". Legalábbis ezzel vigasztalom magam.

Akkor leszek teljesen nyugodt, ha a laboros is azt mondja, higy nyugodjak meg, nem lesz semmi.

Ezzel viszont kicsit várnom kell, hogy ellenanyag termelődjön, hogy kimutathato legyen. :(

Szerintetek kell izgulnom?



2012. márc. 26. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény?
2014. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!