Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Infulenzás vagyok. Ezek is...

Infulenzás vagyok. Ezek is annak a tünetei lehetnek? Vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

1. Sima influenza, nem hányós-hasmenéses. De akármit eszek, kijön belőlem. Tegnap ettem kb 20dkg sajtos pogit, utána mehettem wcre, aztán este 1 virslit, szintén kijött. Ma reggelire ettem 2 szelet fokhagymás pirítóst, az is. Az előbb ettem húslevest (kb 2dl), az is. Hányinger vagy hascsikarás nincs. Csak evés után a híg széklet. Ez miért van?


2. Pár perce vettem észre, mikor mentem ki wcre, hogy zsibbadnak az ujjaim, mint amikor enyhe áram csipkedi őket. Érdekes módon mikor ezt éreztem először még csak hőemelkedésem sem volt. Szerintetek mi lehet ez?


2012. márc. 27. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Pótolnod kell sürgősen a folyadékot, cukrot, ásványi sókat. Magnéziumhiány is okozhatja a zsibbadást a hasmenés miatt. Kálciumra is szükséged lenne. Ha kaptál antibiotikumot a betegségre az is okozhat hasmenést. Okozhatja simán a vírus is. Erős probiotikumot javasolok neked, és vegyél be széntablettát. Igyál frissen préselt répalevet és almalevet /feltéve ha van gyümölcscentrifugád/. Ha nincsen, akkor a reszelt alma is jó. Főtt krumplit egyél, az talán megmarad benned. Háztartási kekszet mézes citromos teát azt ehetsz. Jobbulást!
2012. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!