Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szódabikarbónával a rák ellen?

Szódabikarbónával a rák ellen?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a daganat csak egy tünet, annak a tünete, hogy Candida nevu gomba rettenetesen el van szaporodva a szervezetben és szódabikarbóna kezeléssel jelentős javulást lehet elérni. Mit tudtok erről? Lehet, hogy ennek a borzaszto betegségnek ilyen egyszerű ellenszere lenne?

2012. ápr. 5. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha ez ilyen egyszerű lenne, a parktizáló szakorvosok nem tudnának róla 6 év orvosi egyetem 4 év szakvizsga után? Sajnos nem ilyen egyszerű a dolog...
2012. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl szép, hogy igaz legyen. Kb olyan lehet, mint egy fogyasztó tabletta, krém, reklám sampon. Attól nem lett senki vékony és szikrázóan gyönyörű, mert bevette és bekente vagy megmosta vele. Ha tablettával fogyni lehetne, már nem lennének túlsúlyosak és mki popsiig érő sörénnyel járna. Biztos van alapja, nem mondom, nem is értek hozzá, csak azokat sajnálom akikben így hamis reményt keltenek.
2012. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És hol olvastad, kedves kérdező?
2012. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Probalj logikusan gondolkozni, hiszen ha ilyen egyszeru lenne, akkor miert nem hasznaltak mar eddig is, miert "szorakozik", kutat ennyit az orvostudomany pl., tehat elkepzelheto, hogy rosszul ertelmezted azt, amit olvastal.
2012. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

itt:

[link]

Arról hallottam, hogy a szódabikarbónának jotékony hatása van, de ez nekem is olyan hihetetlenül hangzott. Végül is a rák az elsavasodott szervezetben előbb kialakul, ezt mind tudjuk. Szódabikarbónának meg lúgosító hatása van. Végül is ha napi 1-2 pohár szódabikarbónás vizet megiszunk, nem teszünk rosszat a szervezetünknek. Én nagyon örülnék neki, ha kijelentenék az orvosok, hogy rossz helyen keresték az ellenszert és a rákot pár hét,hónap alatt gyógyitani tudnák ezzel az egyszerű ártalmatlan szerrel.

2012. ápr. 5. 20:49
 6/7 A kérdező kommentje:
de több helyen is olvastam, hogy a rák egy gomba, nem csak ezen az oldalon.
2012. ápr. 5. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem fogják kijelenteni az orvosok, hogy eddig rossz úton jártak és egy mindenki által (egyelőre) bármikor hozzáférhető kémiai melléktermék (amit ráadásul olcsón is vehet meg az egyszerű ember) csodát tesz, gyógyít, ne adj isten még a daganatot is elpusztítja...

Igyál csak és olvass sokat a témában (amíg teheted), nem írnak butaságot :) Egészségedre!

2012. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!