Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miket láthatnak ha ilyen...

Miket láthatnak ha ilyen "skarlát himlő bárányhimlő" vizsgálatra viszik a vérem?

Figyelt kérdés

Na szval 17 vagyok és anyám a fejébe vette hogy mivel nem voltam semmilyen himlős meg skarlátos be akar oltatni,a háziorvos ajánlására elvisz -.-" vérvételre ami állítólag elég fontos,azt akarják megállapítani hogy miért nem kaptam el meg hogy van-e valami a vérembe ami immunissá tesz rá.

Az a baj hogy szombaton az az 4 napja szívtunk haverokkal és szombaton meg Dürerben GOODFELLAZ UNDERGROUND ALL STARZ lessz és hát Siskát hogy a legjobb hallgatni??szval találhatnak THC-t a vérembe?és ha találnak azt közlik a kedves édesanyámmal?



2012. ápr. 11. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogják vizsgálni.

Hányszor kell ezt leírni?

2012. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de ez nem egy sima csicska kis vérvétel hogy megnézzék hogy túl sok zsíros szart eszek-e
2012. ápr. 12. 06:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sem szokták nézni.
2012. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!