Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábszáramon gyulladt "bőrfertő...

Lábszáramon gyulladt "bőrfertőzés" jelent meg több helyen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először egy helyen kezdődött, aztán átterjedt több helyre is. Hosszúkás formájúak, gennyesek, pirosak (a sebek körül is), és iszanyatosan fájnak, égnek, csípnek. Van valakinek valami tippje, mi lehet, mitől lehet ez. Mert nekem fogalmam nincs!
2009. jún. 18. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőre arra gondolok, hogy esetleg, ha borotválod a lábad, akkor attól is előfordulhat. De szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz, az tud biztosat mondani.
2009. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, de ő sem tudta megmondani mi ez. Egy krémet írt rá, de nem igazán működik!
2009. jún. 18. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, sajnálom:( Viszont én a helyedben csak elmennék egy bőrdokihoz, hátha ő jobban ért ezekhez, mint a háziorvosod. kívánom, h gyógyulj meg:) (1.voltam)
2009. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!