Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová adják az allergia elleni...

Hová adják az allergia elleni oltást?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Allergia ellen is van védőoltás? Inkább hülyeség ellen kellene adni...

Én mindenesetre nem engedném, ha ilyennel próbálkoznának.

[link]

2012. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, ez egy kortikoszteroid, aminek, ha nincs is káros mellékhatása ilyen formában adva, akkor csak az immunrendszert gyengíti. De lehet ott más is...


Azt is hallani, hogy pont ezért csak súlyosabb esetekben adják, olyanról is hallani, akinek enyhébb esetben is adtak.


Mindenesetre, én nem adatnám be magamnak, hacsak nem komoly az esetem....

2012. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebből még mindíg nem tudtam megy hogy hová adják
2012. ápr. 19. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát, nem tudom, az-e a legfontosabb, ha történetesen komolyabb mellékhatások is lehetnek, melyek kellemetlenebbek, mint 2-3 napos fájdalom....
2012. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fájdalmat bírom azzal nincs gond 14-vagyok szal bírom de hová adják? karba vagy farba
2012. ápr. 29. 17:11
 6/7 anonim válasza:

14 évesen nem hiszem h farba kapnál injekciót. De én is csatlakozom az előttem szólókhoz, vagyis nem épp a legjobb döntés...Én sem vállalkoztam erre, pedig elhiheted rengeteget szenvedek az allergiáim miatt..Én allergiás vagyok az összes állatszőrre, penészgombákra, mindenféle allergén növényre aminek kora tavasztól késő őszig van szezonja, főleg a mezei fűre, szal kb sehova nem mehetnék ahol fű van, mert elég kellemetlen és fájdalmas tünetei vannak. Emellett börkiütéseim is vannak, plusz ekcéma. Ebben az évben diagnosztizálták az allergiás asztmám is. Szal ha én kibírom oltás nélkül sztem te is. Nem akarlak kioktatni, nem tom nálad mi a szitu, de feleslegesen ne bombázd ilyenekkel a szervezeted.

Üdv. :) 18/L

2012. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én meg Kb mindenre allergiás vagyok 1-2 dolog van amire nem és ezért kérdem
2012. aug. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!