Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek? Mennyi az esély?...

Szerintetek? Mennyi az esély? De nem kérek gúnyos válaszokat?

Figyelt kérdés

Én meleg fiu vagyok,és eleinte tapasztalatlan is. Az első párom gumi nélkül kefélt, és vagy 5 alkalomkor belém is engedte. De már nem vagyok vele, s gumival csináljuk a mostani barátommal. mind ketten unik vagyunk.

Az lenne a kérdésem hogy ez belefért abba hogy ne kapjam el a hív vírust?


2012. ápr. 19. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül, és beléd engedte? Simán elkaphatod. Amúgy mi az, hogy uni?
2012. ápr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ő fertőzött volt, akkor jó eséllyel elkaptad. Ha nem, akkor nem.
2012. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anális közösülésnél gumi nélkül, főleg ha sperma kerül a végbélbe a legnagyobb az esély.

Nyilván csak akkor kaphattad el, ha az exed fertőzött volt, de azt se feledd, hogy nem a HIV az egyetlen, amit el lehet kapni.

Szóval szűrést javaslok, addig meg gumival is inkább csak orált.

2012. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uni azt jelenti hogy ő is és én is szeretjük ha kefélnek minket. szóval oda vissza minden.
2012. ápr. 19. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen dokihoz menjek el?
2012. ápr. 19. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibetegondozó.
2012. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szűrést javaslok,hogy megnyugodj.Olyan furcsa,hogy vannak lányok,akik kifejezetten elutasítják,és nem szeretik az anális szexet,Nektek pedig ilyen természetes.
2012. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!