Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha 2-3 hónapja gyógyultam ki...

Ha 2-3 hónapja gyógyultam ki a monoukleózisból, akkor lehet hogy most is jelentkezik rajtam?

Figyelt kérdés

kb. december végén ,,kaptam el a bategségem,,... van barátnőm, de ő nem kapta el. Amikor kijött akoris együttvoltunk, meg még most is. Ma nagyon fájt a torkom, és a nyakamat, éreztem hogy megdagad. Enyhe fefájás, és hidegrázás, és meleg rázásom váltakozik. Nagyon nem lenne jó ha megint elapnám, mert két tantárból kéne javitanom évvégére, mert megbukok ha nem...

Köszi



2012. ápr. 20. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer gyógyultnak nyilvánítottak, lehet, hogy most valami más (ezúttal baktérium) kapott el, mert le van gyengülve az immunrendszered. Ki kell vizsgáltatnod Magad, de a dokinak beszélj a mononukleózisról.
2012. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!