Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, ha már 9. napja...

Mit tegyek, ha már 9. napja nem múlik a lázam és a csontfájdalmam?

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken előjött rajtam valami influenzaszerű. Magas lázam, végtagfájdalmaim voltak, egy nagyon kicsi torokfájással körítve. Taknyom nincs.


Kaptam gyulladáscsökkentőt és lázcsillapítót, az Augmentinből már mindet beszedtem. Hiába kellene már gyógyulnom, ez nem történik meg. Ma hajnalban is 38,4-es lázra ébredtem, nagyon fázom, a lábam leszakad.


A nyakamban van egy vonalban a fülem tövétől kezdve majdnem a gerincemig három nyirokcsomó, amelyek hatalmasra duzzadtak, alig bírok rajtuk feküdni, nagyon fáj. Ha kicsit előre hajtom a fejemet, olyan, mintha ki akarna szakadni a két szemem és a homlokom. És megy a hasam is (nem intenzíven, de naponta 5-6x székelek).


Az orvos most pénteken azt mondta, hogy hétfőn már mehetek suliba, de alig bírom tartani a fejemet (szeretek iskolába járni amúgy, nem lógni akarok), és nincsen pofám holnap (negyedjére) visszamenni hozzá.


Mit javasoltok, mit csináljak?


2012. ápr. 22. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szövődmény is lehet, menj el az ügyeletre, vagy holnap reggel vissza a háziorvoshoz.
2012. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségire el kellene menned, mert ez már szövődmény.
2012. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha előrehajlásnál fáj a fejed, akkor arcürg/homloküreg gyulladásod van. Orrodat ki tudod fújni, nincs eldugulva?


Vissza kell menned, ez nem játék.

2012. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hívjátok ki az ügyeletet, mert a háziorvosod egy idiótának tűnik nekem.
2012. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de ez leukémia is lehet... Remélem, nem az lesz! Ügyeletre menj el nagyon gyorsan!
2012. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!