Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő múlva múlik el a...

Mennyi idő múlva múlik el a herpeszem, ha Telviran-nal kezelem?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmit sem éreztem, de ma reggelre úgy ébredtem, hogy megint azt az ismerős, elviselhetetlen viszketést éreztem a szám szélén. Egyből elkezdtem kenegetni Telviran kenőccsel. Így, hogy a kezdetektől kenegetem, mennyi idő után múlik el?
2012. márc. 9. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem kenném gyógyszertári kenőcsökkel. Hála Istennek herpeszem nincsen, de az osztályfőnököm állandóan ettől szenvedett és kapott ajándékba Aloé vera növényt. (Ha a piacon veszed idős nénitől pár száz Ft). Annak a leveléből tört mindennap egy picit és avval a nedűvel kenegette. Kb 1 hét alatt elmúlt neki és 4 hónapig ki se jött. Pedig hónapokig kenegette ilyen kis 10 milliliternyi 1000ft-os kencékkel. Próbáld meg.
2012. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos, a fertőző lötyis hólyagjaim 2 nap alatt elmúltak úgy, hogy első perctől kezdve Telviranoztam :)

Már a varasodás is megszűnt volna, csak sajna nem tudom megállni, hogy ne kaparjam le, és így nyilván hosszadalmasabb.

Köszi az alternatívát, első (és egyetlen), de nem ez volt a kérdésem :)

Több aloeverás cuccot is kipróbáltam már, egyik sem használt soha. Magát a növényt meg drágábban tudnám megvenni, mint a kis kenőcsöt (ami viszont tuti, hogy használ, csak már nagyon rég volt herpeszem, és nem tudtam, mennyi idő, amíg elmúlik).

2012. márc. 17. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!