Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a herpesztap...

Mi a véleményetek a herpesztapaszokról?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni, de előtte érdeklődnék, mivel ahhoz eléggé drága, hogy csak úgy kidobjak az ablakon pár ezrest, amiket olvastam véleményeket pedig nagyon megoszlóak voltak. Vagy egyébként mindenkinek másfajta a herpesze, ezért más hatóanyagú cucc jó mindenkinek? Nekem a Zovirax kence eddig bevált, de nagyon nem bírok, hogy ott "csüng" a fehér krém, egyáltalán nem esztétikus. De ahogy olvastam, az én herpeszem nem is számíthat olyan vészesnek,. mert olyanokat olvastam, akiknek 2 hétig tartott, vagy belázasodott tőle, meg ilyenek. Nekem csak annyi, ha legyengül az immunrendszerem, pl. ha egy kicsit megbetegszem. Általában 1-2 havonta szokott megjelenni, de igazán változó. Mert nyáron, mikor nincs suli, nem stresszelek annyit (mert szerintem az idegeskedés is közrejátszik a dologban), akkor nem volt egyszer se.

Na de a lényeg: tapasztalatokat várnék, kinek vált be, vagy épp nem és milyen az a felszívódós tapasz? Jobb, mint amelyik nem, vagy csak hülyítik a népet vele, hogy 3x annyiba kerül, mint a másik? És az éjszakai miben más, mint a nappali? És amúgy én Compeedben gondolkodom mást biztos nem fogok kipróbálni..

Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 26. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!