Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a torkom mit csináljak?

Fáj a torkom mit csináljak?

Figyelt kérdés
lázas is vagyok meg minden de a torkom fáj a legjobban mit csináljak? 3 napja már de nem múlik el voltam orvosnál is azt mondják nincs semmi baj vele de azért attak 3db antibioltikumot amikor nyelek fáj de nagyon amikor köhögök érzem hogy szakad fel valami természetes tipp?

2012. ápr. 28. 18:43
 1/4 anonim válasza:
nekem is volt már ilyen,én azt csináltam hogy sok mézet ettem,meg teát szóval ilyen természetes gyógymódoktól nekem elmúlt.
2012. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nagy kanál méz + egy gerezd fokhagyma összenyomva, vagy nagyon picikre vágva. undorítóan hangzik, de amint lenyomod a torkodon máris jobb. mindig mikor megfájdul csináld ezt és már másnapra jobban is leszel
2012. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 gombócos fagyi. (2 is elég lehet). Nálam bevált mindig.
2012. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem pont a fagyitól fáj ,de én is kiváncsi lennék ,hogy lehetne elmúlasztani .
2012. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!