Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Léteznek "hordozók"? Olyan...

Léteznek "hordozók"? Olyan ember, akin nem jelentkeznek betegség tünetei, viszont mások meg elkapnak tőle mindent?

Figyelt kérdés
Érdekes módon, mindig azután betegszek meg, h ezzel az emberrel találkoztam. Már a 3. féle betegség jött ki rajtam, pár nappal azután h találkoztunk. Mindig akkor betegszek meg. Létezik h vki többféle vírust is hordoz, terjeszt, anélkül h rajta jelentkezne? És miért kapom el állandóan? Vajon az én immunrendszerem ennyire gyenge, vagy ő ennyire fertőző?

2012. máj. 2. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiken nem jelentkeznek a tünetek, de ne húzd már rá a stigmát szegény ismerősödre, millió dolgot kaphatsz el csak a BKVn. Az immunrendszered nem jó ha mindent elkapsz, azt próbáld erősíteni.
2012. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ócska az immunrendszered. Valamin az influenza is 2 nap taknyolásban kijön, más meg egy hónapot ágynak esik. Évek óta megy pl. a hiszti, hogy ilyen olyan influenzajárvány van, hát a francokat... Gyenge az immunrendszered, akkor persze, hogy minden vackot elkapsz.
2012. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem járok busszal, nem érintkezem sok emberrel
2012. máj. 2. 11:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogyha állandóan visszafertőzöl kidobtad-e a fogkefédet, alaposabban kitakarítottál-e a lakásban, lecserélted az ágyneműt, stb.?

De erről xy nem tehet, tessék egészségesen étkezni, sok C-vitamint enni és elmenni egy nagylaborra ha minden fertőzést elkapsz.

2012. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tényleg léteznek, akiken nem jön ki minden betegség, ennek ellenére fertözhetnek. De az nagyin valószinütlen, hogy EGY ember HÁROM különféle fertözést terjesszen, anélkül, hogy bármilyen tünete is lenne.

Az esetleg lehet, hogy ez az illetö van sok ember között, ö jár tömegközlekedéssel, stb., és igy összegyüjti a virusokat, te meg, mivel nem nagyon vagy meberek között, ezért nincs rászokva a szervezeted, hogy vßedekeznie kell.

2012. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben, köszönmöm
2012. máj. 2. 12:07
 7/12 A kérdező kommentje:

Vicces, az oldalon utánaolvastam az immunerősítésnek és pont az ellenkezőjét írják vagyis:

"A betegségek tüneteit elsősorban maga az immunrendszer okozza. A náthára való hajlamon az immunerősítés nem sokat segít."


"Ha valaki elkap valamit, az általában NEM azért van, mert le lenne gyengülve az immunrendszere, és ha legyengül az immunrendszere (pl. gyógyszerekkel gyengítik, sok ilyen eset van), attól még nem feltétlen fog elkapni valamit."


Na most akkor mivan?... Dejó h ilyen okos itt mindenki

2012. máj. 3. 08:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor higyjél a marha okos oldalnak, minek teszel fel kérdést, ha már eldöntötted, hogy nem az itteni válaszoknak hiszel ?!
2012. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahelyett h besértődnél inkább olvasd el mégegyszer amit írtam... Én nem mondtam egy szóval se h kinek hiszek vagy minek hiszek. Csupán az van, h ugyan ezen az oldalon, ugyan arról a dologról, váltig állítanak h úgy van, és válltig állítják azt is h nem úgy van. Most ezzel kezdjen vmit az ember.
2012. máj. 3. 16:54
 10/12 A kérdező kommentje:
*állítják
2012. máj. 3. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!