Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tüneteket okozhat az...

Milyen tüneteket okozhat az állati szőrre való allergia? Lehetek allergiás most a kutyákra, ha mondjuk 5 éve még nem voltam az?

Figyelt kérdés
tapasztalatok alapján

2012. máj. 2. 14:01
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


A tünetek általában megegyeznek a pollenallergia tüneteivel, tehát könnyezés, tüsszögés, esetleg kontakt-allergia (bőrkipirosodás, viszketés).

Sajnos lehetsz allergiás bármikor, bármire. Vizsgáltasd be magad allergológussal, hogy biztosat tudj.

2012. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen ,értem ezek közül nincs semmi nekem.Ezek szerint nem ettől van a problémám.


szívritmuszavart,szívbedobogást esetleg nem tudod okozhat e?

2012. máj. 2. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kutya és macska allergiám is van.

A macskaszőrtől(macskanyál) tüsszögök, viszket a nyakam és régebben fulladtam.

A kutyanyál csak annyi tünetet okoz hogy viszket és kipirosodik a bőröm ott ahol összenyal.

Az általad leírt tüneteknek szerintem nincs köze az allergiához.

2012. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

Remélem nem ettől van akkor,mert nem szeretnék megválni a kutyámtól.

Azért majd elmegyek egy allergia vizsgálatra valamikor.

2012. máj. 3. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!