Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kisfiamban kb.1 hete találtu...

A kisfiamban kb.1 hete találtunk egy kullancsot, valószínűleg a feje bent szakadt mikor kivettük. Még mindig van a helyén egy pici piros pötty. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem nől,csak egy picike pötty van.mikor múlik el?
2009. jún. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy ha beleszakadt piros körülötte, sőt ha rendesen kiszeded akkor is olyan szokott lenni. Viszont figyeld, ha kokárda szerű körök jelennek meg, akkor az valószínű lyme. Viszont ezt is többnyire sikeresen kikezelik. Nálunk apu augmentint kapott rá (kutyáim is). Van aki már rögtön az elején dokihoz megy és irat fel antibiotikumot, én nem szoktam (folyamatosan szedhetném).
2009. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)Akkor kicsit megnyugodtam...nagyon aggódós vagyok:)Remélem nem lesz baj:)
2009. jún. 24. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen.A szervezet vagyis a bőr "kilöki" úgyis. Aggodalomra szerintem semmi ok ,mert csak a feje maradt bent és a vírus vagy egyéb ha jóltudom a potrohába van vagy minek nevezik.:D
2009. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!