Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 15 éves vagyok és a fülem...

15 éves vagyok és a fülem mögött illetve a tarkómon dudorokat vettem észre. Én nyirokcsomókra tippelek, de nem voltam beteg, nem is fájnak. A szüleim szerint a hormonoktól van. Ti mit gondoltok mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora dudorok?
2009. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak tapintásra lehet észrevenni. Kicsik.
2009. jún. 24. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:

A nyirokcsomóid vannak megduzzadva, ami általában valamilyen fertőzéstől vann, ami sokszor hetekkkel a betegség után jelenik meg, de lehet allergiás reakció,(pl.méhcsípés), de mivel nem említettél ilyesmit, csak javasolni tudom, hogy irány a doki, és kérj vérvizsgálatot!!!

Üsd be a keresőbe a nyirokcsomó megnagyobbodást, ott többet írnak a lehetséges okoról!

2009. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már legalább másfél éve ilyenek és nem fájnak. Apám azt mondta hogy neki is voltak ennyi idős korában. Lehet hogy örököltem? Köszönöm a választ. Szerintem elmegyek.
2009. jún. 25. 11:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Azt mondta hogy nagyon kicsik és nincsenek is megduzzadva. Azt mondta hogy csak előjöttek. Szóval semmi bajon nincs. De megérte elmenni mert legalább megnyugodtam.
2009. jún. 25. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem, tesómnak is van ilyen... Szerintem nem kell félni... Egyszerű zsírtömeg! :D
2010. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jobb, ha megvizsgáltatja magát!

Nekem is megvoltak duzzadva, aztán megfáztam, majd kiderült, hogy M. Hogdkinom van :(

2010. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!