Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélféreg, bővebben lent?

Meleg Krisztián kérdése:

Bélféreg, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredett vagyok.

Naggyából 3 éve van bélférgem, tehát 10éves korom óta.

Nem tudom miért, eddig nem zavart annyira, max esténként eléggé viszketett, ezért nem is mertem szólni a szüleimnek, gondoltam elmúlik.Most egy hete arra ébredtem, hogy rettenetesen fáj a hasam, ami egész nap nem enyhült.1 hete tart az iszonyatos fájdalom, és nem tudom mit tegyek.Orvoshoz nem akarok menni, mert egy régi rossz emlék miatt nagyon félek tőlük.Valami hatásos itthoni "gyógymódot" tudna adni valaki?


2012. máj. 10. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Természetesen van gyógymód. De először irány az orvos!

Honnan tudod, hogy bélférges vagy?

2012. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát láttam is őket, viszket is.

Egyértelmű..

Lécci ne az orvost, a szótól is félek.__.

2012. máj. 10. 17:21
 3/9 anonim válasza:
3eve van belferged es a szuleid nem tudnak rola????!!! Irany elmondani, aztan nagyon surgosen doki!!! Az eleteddel es az egeszsegeddel jatszol kislany, a felelmet le lehet kuzdeni! Menjetek masik dokihoz, ne ahhoz aki rossz emleket okozott!!! Komolyan mondom, ha nem korhazban akarod vegezni irany anyu/ apu es a doki!!!
2012. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szólhatnál a szüleidnek, és ők a patikában tudnak neked venni rá gyógyszert.


De ha a fájdalom nem múlik, akkor muszáj lesz orvoshoz menned.

2012. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát..

Nekem az orvosnál még a halál is jobb :s

6éves koromban beletörte az ínyembe a tű-t és 4X kellett műteni VÁÁ :cc

2012. máj. 10. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerencséd van. A közelben lakott 6 éves kislány egy nap alatt belehalt a bélférgekbe. Neki is nagyon fájt a hasa, úgyhogy azonnal mondd el szüleidnek és irány a doki.
2012. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz elmenned orvoshoz, bármennyire is rettegsz tőlük, mert a féregirtó tabletták vénykötelesek. Mi bajod lehet attól, ha a dokid megtapogatja a hasadat és felír gyógyszert? Ha sokáig húzod az időt kórházba kerülhetsz akár akarod akár nem. Az jobb lenne?
2012. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elmentél ugye??!

De amúgy nem halsz bele, a bélféregbe ( cérnagiliszta) nem lehet!Azért a frászt sem kell ráhozni.Más gilisztába bele lehet, de azt külföldön kapod el legsűrűbben

2012. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, ám mivel nem volt orvosnál nem tudhatja, hogy milyen bélférge van és amúgy a kérdésből sem derül ki, hogy cérnagilisztája van-e. Egyébként meg jobb félni mint megijedni. Szerintem.
2012. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!