Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy néz ki a bélféreg?

Hogy néz ki a bélféreg?

Figyelt kérdés

A cicám is férges, és velem alszik, szóval tőle el tudtam kapni.

A székletemben láttam ilyen kis "csíkokat" tényleg, mint a cérna, de nem hosszúak, hanem nagyon-nagyon kicsik, és egyáltalán nem mozogtak. Lehettek ezek, vagy nem? Most férges vagyok vajon?Feleslegesen nem akarok háziorvoshoz menni, mert az is pénzbe kerül, meg vizsgálatokra sem szeretnék menni, főleg, ha semmi bajom..

Kajamaradvány is lehetett, amit láttam? Anyám aztmondta, hogy macskaszőr, bár nem nyalogatom a macskát, meg az nem is ilyen rövid:D



2011. okt. 29. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

„A cicám is férges, és velem alszik”


Én már megmondtam párszor a véleményem ezzel kapcsolatban, jól le lettem pontozva.

2011. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Najó, rosszul írtam, szóval, eddig velem aludt, de láttuk hogy férges, vittük dokihoz, adott féreghajtót, de kiraktuk az előszobába. Szóval most, hogy tudjuk, hogy férges, most nem alszik velem. Szóval, hogy is néz ki a bélféreg? :S
2011. okt. 29. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Hosszúkás, világos színű.
2011. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írja a kinézetét.

De fogytál is?

2011. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogytam, de amikor fekszek az ágyban, akkor elkezd viszketni a végbélnyílásom.. és innen gondoltam.(ágymelegben petéznek a nőstények ugyebár).Viszont 3napja vettem aranyérkenőcsöt, mert van aranyerem, igaz régóta, de sosem volt semmilyen tünete, azonkívül, hogy ott van egy kinövés, és bekentem vele ma is fürdés után..úgy kb. 1 órája (mentolos krém) és nagyon-nagyon elkezdett viszketni a végbélnyílásom. Ezek szerint nem valószínű bélférgesség, és inkább aranyér miatt viszketek?
2011. okt. 29. 23:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy akár pszichés alapon. Ahhoz, hogy a végbeled viszkessen már komoly fertőzésnek kellett kialakulnia, előtte fogytál volna már.
2011. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Remélem, tényleg nem vagyok az. Megpróbálok nem gondolni a férgességre, hátha nem fogok vakarózni (ha esetleg pszichésen viszketnék):) Majd ha mozog valami a wc-ben, akkor aggódhatok, de addig nem:)
2011. okt. 30. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az hogy nem mozog nem jelenti azt hogy.
2011. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát én ilyen darabkákat sem "találtam" wc-zés után.

Tudom, hogy nem minden esetben látni sajnos:S Ahogy írta valaki, a viszketés fogyás után jön. Fogyni nem fogytam, csak viszkettem, de mondjuk ma egyáltalán nem éreztem.. Nem tudom, hogy mitől volt a viszketés, de úgy tűnik elmúlt..remélem tényleg elmúlt, és semmi bajom. Az elmúlt napokban túl sokat paráztam a férgekkel kapcs. Talán ma nem álmodok velük:D:s

2011. okt. 30. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!