Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy jó hete rendszeresen fáj...

Egy jó hete rendszeresen fáj a hasam (gyomorszájamnál ) de annyira fáj mintha szokszor gyomronvágnának és ráadásul megy is, és nem birok enni szinte semmit csak piritós és teát de azt is nagyon keveset. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Voltam az orvosnál akivel nem jövök ki valami jól, és nem mondta meg hogy mi a bajom csak felirta a gyógyszereket és annyi ...

osztályfőnököm szerint lehet hogy a lépemmel van valami vagy hasnyálmirigy gyulladásom lehet .



2012. máj. 13. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz is okozhat ilyen tüneteket. Próbálj meg másik orvost keresni!
2012. máj. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogyózol? Rendszertelen evés is okozhatja. Én anno.15-16 évesen jártam így, amikor fogyóztam (az 50 kilómmal dagadtnak éreztem magam), nem ettem rendesen, összeszűkült a gyomrom, és sokszor volt, hogy az utcán összegörnyedtem, annyira fájt.
2012. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a gyógyszerektől jobban lettem nem megy a hasam sem , de most egyszer hirtelen megint elkezdett menni a hasam . amiért szoktam kicsit vodkázni partykon az befolyásolhatja ? vagy cigi ? :-s
2012. máj. 16. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!