Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Használt már valaki a gyerekén...

Használt már valaki a gyerekének házi kövirózsát? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fülfájásra használtam a kisfiamnál. Le kell törni a rózsának egy jó húsos szirmát, és azt összenyomva a fülbe kell cseppenteni a levét.
2012. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy használom, ahogy első válaszoló írja.Gyerekemnek is csepegtettem, jobb minden fülcseppnél, nekünk bevált.Ráadásul nagyon strapabíró növény.Ha ültetsz egy kis cserépbe, szerintem akár évtizedekig is kéznél lesz neked.
2012. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2012. máj. 16. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
sokkal többre jutsz a kövirózsa helyett az aloe verával! fülbe, torokba, szembe, mindenhova, ahol fájdalmat, gyulladást kell megszüntetni, 12 éve haszsáljuk, mindent megold!
2012. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
de csak 1-2 cseppet mert sok használat után megbarnítja a dobhártyát Ezt a házi orvosom mondta
2012. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a barna dobhártya pedig olyan slampos :D
2012. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. máj. 21. 08:49
 8/8 szoszmosz88 válasza:
Hát én egyszer próbáltam, betettem a babakocsiba, körbe toltam a tesco parkolóban, de mindenki olyan furán nézett rám....és tiszta föld lett a babakocsi..:(
2012. jún. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!