Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez a torkomban?

Mi lehet ez a torkomban?

Figyelt kérdés
Két hete észrevettem, hogy van valami fehér pötty a torkomban. Ott azon van az a lógó (nem tudom mi a neve) ott két oldalt van ilyen nyílás szerüség, talán ott lehet a mandulám. Az egyik kicsit nagyobb és van rajta egy fehér pötty, ugy néz ki, mint egy pattanas.Megpiszkáltam, és ilyen fehér izé jött ki belőle, pont mint egy pattanasból, ami nagyon büdös.Régen is volt ilyen, hogy olyan büdös kis golyo jött ki a szambol, de akkor nem neztem meg, hogy honnan jött. Ezt csak most vettem észre 2 hete. Két héttel ezelött megpiszkáltam, akkor kijött az fehér, és ma is észrevettem, megint megpiszkáltam. Mégis mi ez? Valakinek valami ötlete? nem fáj, csak rémisztő egy kicsit, ugy nez ki, mintha a számban pattanas lenne. Bocsi hogy ilyen hülyen írtam a magyarátatot, de nem tudom máshogy körülírni

2012. máj. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vele el az orr- fül gégészetre. Idült gennyes mandulagyulladásod lehet. Elég veszélyesek a gennykeltő baktériumok, mert rámehet a szívre és az izületekre.
2012. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de semmi más tünetem nincs, se láz, se hidegrázás....semmi. Csak néha néha előjön ez a fehér gombóc, aztan el is tünik.

De orvoshoz ugy is esedékes lesz elmennem, megemlitem neki.

2012. máj. 16. 21:27
 3/5 A kérdező kommentje:
összefüggésben lehet ez a betegség azzal, hogy állandóan candidám van?
2012. máj. 16. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, mandulakőnek is hívják, a vége mandulakivétel lett.
2012. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, összefügghet, mert a mandula nyirokszerv, ezért gyulladása miatt az immunrendszer erői megoszlanak, és így nem tudja megfelelően visszaszorítani a gombát. Ezen diétával lehet segíteni.
2012. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!