Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon faj a homlokomnál a...

Nagyon faj a homlokomnál a szemem alatt meg asz összes fogam lehet hogy homloküreg gyuladásom van? Azt csak rőgenel lehet megállapitani?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet h az egész arcod begyulladt (homlok, arcüreg, fogak) megnj orvoshoz holnap! jobbulást:)
2009. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az van de ezt nem is neked kell megállapítanod hanem egy orvosnak. Menj el orvoshoz. Amikor nekem arcüreggyulladásom volt akkor amikor lehajoltam úgy éreztem hogy kiesik az agyam. Nem volt túl jó. Jobbulást!
2009. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a fogaim akkor szoktak fájni, ha minimum 24 órája fenn vagyok, illetve sportolás után egyből. Gondolom az oxigén hiányos állapot miatt... nekem is mostanában fáj a szememnél a csontoknál, nem tudom mi lehet, csinálj egy szellőztetést, vagy menj friss levegőre, hátha jobb lesz
2009. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!