Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Táppénzből fizetés tiltás?

Táppénzből fizetés tiltás?

Figyelt kérdés
Nem gyerektartás,ha nem banki tartozás....a táppénzből is letilthatja?

2012. máj. 22. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a pénz a bankszámládra megy,nem kp-ben kapod,akkor abból bármilyen letiltást levonhatnak.
2012. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
es ha nem az en nevemen van a sz.szam amire jon a fizu?!at akarom iratni a paromera,h arra jojjon innentol
2012. máj. 22. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne, lehet!

Az egy dolog, hogy most éppen lebetegedtél, és csak táppénzt kapsz.

Az nem zavar, ha átirányítod más nevére szóló számlára a táppénzt, akkor esetleg a gyerekednek nem lesz mit ennie?

2012. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi! Előző vagyok!

Most látom, hogy kihangsúlyoztad, NEM gyerektartásról van szó!

Még egyszer bocsánatot kérek. Vedd úgy, hogy nem szóltam.

2012. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem csak gy.tartast tilthatnak,nem ertem miert mki arra gondol ha fizetes tiltas szoba kerul?!
2012. máj. 22. 07:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Még egyszer bocsánatot kérek!

(Tudod, sajnos nagyon sokan vannak, akiknek még a gyerekük sem szent, és a volt feleségen akarnak ilyen módszerrel bosszút állni. Nem kellene persze azért már kapásból erre gondolni senkinek, még nekem sem!)

2012. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegy hova utaltatod, a végzést az is megkapja aki a táppénzt utalja. Munkahelyed, oep. Ők kénytelenek azt levonni a pénzedből. Ha még nincs bírósági végzés akkor segíthet.
2012. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!