Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. napja reggelente vér ízt...

3. napja reggelente vér ízt érzek a számban. Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kimegyek köpök,de az olyan barnás...lehet vérzik az ínyem éjjel? Vagy a gyomromból jöhet? :(
2012. máj. 22. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ínygyulladásod van, és az vérzik. Kezelned kellene.
2012. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. ennek sok oka lehet. Jöhet ínyből, gégéből, gyomorból, még orrból is, nekem február óta van ez, voltam fogorvosnál, fül-orr-gégésznél, gyomortükrözésen is... fogmosásnál látsz vért?
2012. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen fogmosásnál látok vért.

Meg sokszor érzek vérszagot is az orromba.

2012. máj. 22. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor az ínyed lesz. Vannak nagyon jó fogrémek, szájvízek amik segíthetnek. pl: Meridol, Parodontax, Lacalut.
2012. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Blend-a-med Complete 7-et használok.

Ezek szerint ez sz*rt sem ér?

2012. máj. 22. 15:14
 6/8 A kérdező kommentje:
A vérszag is onnan? nem vérzik az orrom de sokszor érzem
2012. máj. 22. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Blend-a-med nem tudom milyen. Nekem Lacalut fogkrém volt nagyon jó és Meridol szájvíz.


[link]


Igen érezheted vér szagát ha ínyed vérzik.

2012. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 julcsyka89 válasza:
Én is érzem a vér ízét a számban de ritkán. Egyszer olyan beteg voltam még nyáron 3 évvel ezelőtt hogy vérzett az orrom is. Elég durva... xO
2018. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!