Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen ételre/ételcsoportra...

Milyen ételre/ételcsoportra lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
Először erdei iskolában jött elő.. Előtte gumicukrot ettem, a pirosat. Ilyen piros foltok, 1 Ft-os nagyságtól egészen 100Ft-os nagyságig. Köhögni nem köhögök, csak viszkető piros pöttyök vannak rajtam, a fejemen, és a nyakamon, majd egy kevés a vállamon. Hasonlít a szúnyogcsípésre. Azt hittük, piros ételfestékre jöttek elő. Tegnap ettem színes puffasztott golyókat, pirosat, sárgát, zöldet, stb. és ma kezdtem el szenvedni... Barátnőm szerint a párára. Énszerintem ételallergia, de milyen étel?! Csak vérből tudnák kideríteni, vagy megoldaná a szurkálós módszer is?
2012. máj. 27. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
amiket írsz (gumicukor, golyócskák) jellemzően tele vannak ételszínezékekkel meg mindenféle adalékanyaggal. bármelyikre allergiás lehetsz, elég sokfajta van bennük. próbáld ki, hogy egy ideig nem eszel semmiféle ilyen színezett cukorkát, rágót, csokit és ha nem jön elő az allergiád, akkor valószínűleg az édességszínezékekre lehetsz érzékeny.
2012. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!