Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Klion-d 100 huvelykup hasznalata?

Klion-d 100 huvelykup hasznalata?

Figyelt kérdés
Mivel 3 valtasba dolgozok,ejszakas voltam mikor szedni keztem, kedd reggel keztem el hasznalni a kupot, lejart a het, most delutanos leszek, tettem fel kupot keso este, kerdesem az lenne, h van okom aggodni, h nem a megszokott idopontba helyeztem fel a kupot? vagy folytathatom tovabb a szedeset ebben az uj idopontban? (meg maradt 3)
2012. máj. 28. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A dobozra rá van írva. Ugy emlekszem, az a fontos, hogy fekudj egy ideig a hasznalat utan, hogy ne folyjon ki, tehat alvas elott érdemes. Mas nem fontos, tehát hogy nehany orat tolodott a hasznalata, az nem szamit, de ezt a dokival is egyeztetheted.
2012. máj. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom
2012. máj. 28. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!