Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban hatásos fertőzéses...

Valóban hatásos fertőzéses megbetegedésekre az ezüst-kolloid használata?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:09
 1/10 anonim válasza:
Szerintem igen, kórházakban is használnak ezüst tartalmú vegyületeket fertőtlenitésre.
2010. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ezüst kolloid az antibiotikumok előtti időkből ittmaradt (pontosabban újrafelfedezett)antibakteriális szer. Tehát bakteriális fertőzés esetén hathat. De nem csodaszer, és mellékhatásai is lehetnek.
2010. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem anya szokott venni ezüst-kolloidot, nagyon hatékony,azt hiszem gyulladásra is jó, de ebben nem vagyok biztos 100 százalékig:)

2010. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne haragdu8j a fertőzés volt a kérdés :S

nem tudom, hogy arra mennyire jó, de maga az ezüst.kolloid nagyon nagyon hatékony szer :)

2010. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem meg a marketingje sokkal nagyobb mint a hatása.


Én ittam felváltva kb 5-5 üveggel az ezüstöt, aranyat rezet, de az égatta világon semmi hatása nem volt, pedig hittem benne és bebeszéltem magamnak, de akkor sem.

2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Milyen fertőzésre? Ha gombás akkor egy 150mg-os diflucan-t kapj be, az kinyirja minden gond nélkül. Vírusos? akkor zapper használata javasolt (ismerősnek még a HPV nél is használt) Baktérium? Akkor propolisz 100%-os kivonat, kis barna üvegben árulják általában, a méhészek foglalkoznak vele. ja, a kérdésre a válasz: nemnagyon van hatása az ezüstkolloidnak.
2010. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vírusok ellen tudtommal hatástalan, de baktériumok és gombák ellen igen! Nálam pl. bevált valamilyen baci által okozott arc- és orr-melléküreg + tüdőgyulladás ellen (bár utóbbi esetén másnak inkább a hivatalos orvoslást ajánlanám), persze nem 1 nap alatt. Candida és valamilyen macskagomba ellen is használtam, valamennyire itt is bevált, de talán nem annyira, mint a hivatalos gombaölő szerek (bár az utóbbiaknak több mellékhatásuk lehet). Külsőleg viszont mintha hatásosabb lett volna, mint a kencék.


Ha teljesen hatástalannak mutatkozik, akkor vagy vírusról van szó, vagy nem kizárt, hogy hamisítványt kaptunk.


Még valami: mivel az ezüstkolloid széles hatásspektrumú antitiotikum (bár nem az a szupererős fajta), igencsak ajánlott valamilyen probiotikumot is szedni mellé (mint bármely antibiotikum mellé célszerű, különösen ugyancsak a széles spektrumúak mellé, amik a hasznos bélbaktériumoknak is ártanak)!


Előzőre: az ellenállóbb gombák ellen messze nem elég 1db diflucan! Inkább csak felzavarja a gombákat. Ilyenkor akár több hetes kúrára van szükség, és akkor már az ezüstkolloid olcsóbb lehet.

2010. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon figyeljetek! Az ezüstcoloid több mint 650 féle gombát,és baktériumot képes elpusztitani 5-7 perc alatt. Ezért nagyon jó gyulladás csökkentő. De vigyázzatok hol veszitek,mert pár nap alatt az ezüst le ül az üveg aljára,és utána nem sokat ér.A gyógyszertárban nagyon drága. A jó ezüstcoloid, ha kiöntöd pohárba, homályos ezüstös szinü. Akkor még jó!Gyolladásokra,/izületi/ gombás fertőzésekre/hüvely/bőrbetegségekre stb nagyon jó.Tapasztalatból mondom,népi gyógyászattal foglalkozom. Ha kell viz, ut,véttel küldök, 06 30 710 3563
2010. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ezüstkolloid alapjában véve is antibakteriális, antivirulens, és antifungicid hatású. Nem véletlen, hogy a nagyon drága hűtőszekrények felső festékébe is kolloidot kevernek, s ezért nem penészedik meg benne semmi. Tudományosan bebizonyított tény, hogy mind a három ellen hatásos, ebből kovetkezően természetesen gyulladásgátló.Az ezüstkolloidot most hozták forgalomba kórházi fertőtlenítőszer változatát Nanosetp néven. A kisérletek szerint elpusztítja azokat a reziztens törzseket is, amitől a sok kórházi fertőzés származtatható,s halálozások 5-10%-áért felelős. Mellékhatása nincs. Esetleges látszólagos hatékonytalansága a nem megfelelő adagolás miatt lehetséges. Használati tanácsokért fordulj hozzáértő természetgyógyászhoz, mert félrevezetnek, mint az előttem írók, akiknek csak felszínes ismereteik vannak róla.
2010. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bőr gombát, bőr irritációt is kezelnek vele. Én torokgyulladás megszűntetésére szoktam használni. Erdeményesen.
2011. jan. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!