Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Manduláimon streptococus...

Manduláimon streptococus baktérium van.1honapja szörnyen fájnak a térdeim lehetséges hogy ennyire fájhatnak a manduláimtol?

Figyelt kérdés
derekaba is van1kis becsipödés de szörnyen fájnak a térdeim s lefelé az egész lában mintha5kg-ot cipelnék magammal.ezekszerint muszály kiszednem a manduláim vagy a becsipödés végett fájnak ennyire a lábaim...köszi a válazsokat..
2008. ápr. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A mandulagyulladásnak komoly szövődményei lehetnek. Pl. különböző izületi gyulladások is. Szerintem mindenképpen ki kell vetetni a manduládat, ha már 1 hónapja fáj, az azt jelenti, hogy gócos, azaz nem tudja ellátni a funkcióját, nem véd a vírusoktól! Ne félj! A mandulaműtét rutin műtét, s akár alatatásban is kérheted! :)

2008. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Közvetlen tapasztalatot tudok megosztani,mert a környezetemben volt az eset. Tényleg gócponttá válhat a mandula,és nem tudja ellátni funkcióját. Foltos hajhullást okozhat, izületi fájdalmakat,és szívizomhártya-gyulladást!mindenképpen jó,hogyha kiveszik.

2008. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előző válaszok mind igazak,de nem csak a mütét lehet megoldás! Elsősorban az immunrendszeredet kell felerösiteni,de tutin! Tudok erre tutko megoldást és még a mütétet is elkerülheted!HA érdekel irjál!Addig is minden jót kivánok! maruszja4444
2008. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen panaszaim voltak,de megszűnt miután kiszedettem a manduláimat.le is lehet bénulni.
2008. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!