Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt valakinek Giardiasisa?

Volt valakinek Giardiasisa?

Figyelt kérdés
Mik a tüneteitek?
2012. máj. 31. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A fertőzött egyének nagyjából fele tünetmentes, azonban székletükkel ők is ürítik a fertőzőképes cisztákat. Gyermekek esetében a fertőzés szinte mindig tünetekkel jár.


Amennyiben a fertőzés tünetekkel jár, leggyakrabban bűzös, zsíros fényű, zöldes székletürítés figyelhető meg, esetleg hasi görcsök kíséretében. A felszívódási zavar tünetei fáradtság, étvágytalanság, hányinger és testsúlycsökkenés lehetnek. A fertőzés egyértelműen azonosítható, ha székletből vagy vékonybélnedvből mikroszkópos vizsgálattal kimutatják a kórokozókat.

2012. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, ezt én is olvastam, engem olyanok érdekelnek akiknek saját tapasztalataik vannak..
2012. máj. 31. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nyilvánvalóan tapasztalat alapján írták. Amúgy meg úgy látom, nem tolonganak a válaszok.

Egyébként szívesen.

2012. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem visszatérően van. Nekem alhasi fájdalmam van, van mikor nagyon erős és szorulás. Illetve volt mikor be is dagadtak az újjaim és viszkettem.

Évek óta küzdök vele...

2012. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!