Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normálisak ezek a tünetek?

Normálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
láz; éjszakai izzadás; fejfájás; torokfájás és a nyakamon is pár nyirokcsomó megduzzadt (volt egy nagyon nagy de mar kezd elmúlni)voltam korházban is 1 hétig nem találtak semmit kaptam Antibiotikumot is már a nyakamrol megy le a torkom is csúnyán bevolt duzzadva nyelni alig tudtam gennyes is volt de találtam az ágyékomnál is egy pár kicsit de viszont nem találtak semmit (aggódom)
2012. jún. 4. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet valami fertőzés amire "durván" reagáltál.


De azért nem éppen normális.

2012. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondták valmi láz vírus ( de én nem tudom :S )
2012. jún. 4. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:

hát valamilyen gyulladás van a szervezetedben. :S

igyál kamilla teát, cukor nélkül.. melegen..

2012. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha voltál kórházban, ott irnak zárójelentést. Rajta kell lennie mit gondoltak a betegségedről. Milyen vizsgálatokat csináltak? Dg? Javaslat? Csak ugy nem engedtek haza (remélem).
2012. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem magyarorszagon elek es ha itt zarojelentest akarsz kapni akkor vegig kell menni ilyen rendszereken es csak utana kapod meg..
2012. aug. 9. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!