Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg vagyok fázva, és az...

Meg vagyok fázva, és az orromból sárga váladék folyik ki, de csak az egyikből. És kellemetlen szaga is van. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 10:36
 1/5 anonim válasza:
Valószínüleg arcüreg gyulladásod van.kellene antibiotikumot íratnod,és orvoshoz menned.
2012. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is arcüreg gyulladásod lehet. Amíg nem jutsz orvoshoz, infra lámpázd a kérdéses oldalt, és inhaláljál kamillás gőzzel.
2012. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elvileg ha meg kopogtatod meg az arc csontot es ha faj akk tuti az van :D nekem mikor sinus gyulladasom volt meg koppogtattam a a szemoldokom kozti reszt es majd bele doglottem ugy fajt :D XD szal ahogy irtak doki inhalalni es nem sisak nelkul moztrot hajtani :D mert legtobszor attol van :D
2012. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elszineződött váladék a bacik távozását is jelentheti, sőt az a jó ha szines mert így távozik és nem gyűlik össze az arcüregben. De persze nálad lehet nem ez áll fent, így jobb ha elmész orvoshoz.
2012. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már az is nagy baj, hogy 2 orrod van és az egyik folyik csak.
2012. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!