Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladásom...

Friderika Szab kérdése:

Tüszős mandulagyulladásom van, nem lázasodtam be. Normális ez?

Figyelt kérdés
Szerdán rosszul éreztem magam, volt egy minimális hőemelkedésem (37.2) Csütörtökön délelőtt elmentem orvoshoz, felírt nekem antibiotikumot, mondván tüszős mandulagyulladásom van. Azóta nem lázasodtam be, 37.0 a testhőmérsékletem majdnem folyamatosan. Ez normális?

2012. jún. 8. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Nekem is csak 38.2 volt a lázam tüszős mandulával, a páromnak tüdőgyulladás mellett csak hőemelkedése volt.
2012. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam egy kicsit... :)
2012. jún. 8. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt úgy tüszős mandulagyulladásom, hogy nem lázasodtam be, így nem is akartak nekem hinni, mert biztos csak lógni akarok. Aztán fogtam magam és suli helyett orvoshoz mentem, nem vesznek engem palira:D Bocsánatot persze soha nem kértek:,( :P
2012. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne nyugodj meg!


Nekem ugyanez volt, a szervezetem már nem érzékelte a gyulladást, pedig volt. A vérvétel sem mutatta ki, pedig a hajam kihullott és az ekcémám nem múlt.


Augusztus 22.-én vették ki. Boldog vagyok.:-)

2012. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!