Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakinek rosszindulatú...

Ha valakinek rosszindulatú daganata van, az meglátszik a vérképben a tumor marker nélkül is (pl. emelkedett fehérvérsejt-szám)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nagyon magas lesz a süllyedés.
2012. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, most adtál egy kis reményt... holnapután megyek biopsziára, a mellemben levő csomó miatt. Két kisgyerekem van, miattuk rettegek... hogy mi van, ha... szinte egész nap bőgök.

Rendszeresen vesznek tőlem vért (más okból), és a fehérvérsejt-számmal sosincs gond.

2012. jún. 12. 14:32
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem például minden frankó volt, még a tumormarkerek is negatívak voltak. És 6X4 centis volt a daganatom...
2012. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Ne sírj, mert azzal tovább gyengíted az immunrendszeredet - különösen, ha nem írták le egyértelműen, hogy rossz! Nagyon átérzem a helyzetedet, mert 2010. őszén engem is kiszűrtek (pedig rendszeresen járok, mert több emlőcysta-műtétem volt már), és én is kétségbe voltam esve - különösen, hogy alapvégzettségem szerint eü. dolg.vagyok. Tőlem is venni akartak biopsziát, de ahhoz a sebész beutalása kellett volna, s mivel már többször műtöttek, megkerestem az orvosomat, s Ő azt mondta, hogy annyira pici (8 mm-es volt), hogy nem lenne szerencsés megszurkálni, inkább vegyük ki mielőbb. Megoperált s amíg a szövettanra vártam szó szerint pánikbeteg lettem...de negatív lett (amit nem hittem volna, meg voltam győződve, hogy rossz lesz)! Szóval amíg a végső szövettan a kezedben nincs, próbálj nem gondolni rá, mert amíg le nem írják az ellenkezőjét, addig van remény!!! :) Drukkolok!
2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem. Maximum lehetnek rá utaló dolgok (pl. a magas süllyedés), de nem törvényszerű.

Csak a leukémiát lehet diagnosztizálni vérképből.

2012. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
17:57-es, KÖSZÖNÖM az emberi szavakat!
2012. jún. 12. 20:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem csak egy választ kaptál. Tudom, hogy rossz helyzetben vagy, de ha vigasztalást keresel, akkor ne kérdést tegyél fel, hanem írd ki, hogy vigasztaljon mindenki. Azt hiszem a többi válasz is konkrét és válasz a kérdésedre...
2012. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Schmitt Pál...a 17.57-es különösen emberi volt,ami ilyenkor jól esik az embernek.Ne csipkelődj.

Kedves kérdező,ne gondolj rosszra,és ha az eredmény "ESETLEG" rossz lenne,akkor sem kell feladnod a reményt.Ne gondolj rosszra.Csak jóra gondolj.

2012. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves Schmitt Pál, valóban, a többiek is korrekt választ adtak. És képzeld, adtam nekik zöld kezet, ami ezen az oldalon úgy hiszem, szintén korrekt. Hadd engedtessék meg, hogy annak, aki szerintem még ennél is többet érdemel, külön megköszönjem.

A te beszólásod viszont egészen biztos, hogy nem segített. Tudod, ha semmilyen módon nem tudok valakinek segíteni - sem vigasztalni, sem korrektül válaszolni - akkor inkább befogom.

Mindegy, neked azt kívánom, hogy ilyen helyzet miatt soha ne kényszerülj arra, hogy belekapaszkodj egy-egy jó szóba, amit idegentől kapsz!

2012. jún. 12. 22:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok már ilyeneken... És ne hidd, hogy csak neked van problémád ezen a tetves világon.
2012. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!