Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakinek rosszindulatú...

Ha valakinek rosszindulatú daganata van, az meglátszik a vérképben a tumor marker nélkül is (pl. emelkedett fehérvérsejt-szám)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

17.57-es vagyok :-) Nagyon szívesen tettem, hisz tudom milyen érzés a tehetetlenség és a várakozás! Soha ne add föl, nem lesz semmi baj! Amikor engem operáltak, volt egy betegtársam, akinek levették a fél mellét, s Ő vigasztalt engem! Soha nem felejtem el amit akkor mondott: "ne félj, nem lesz semmi baj, a Jó Isten mindenkire csak annyi terhet rak amennyit el bír viselni" - mondta ezt Ő, aki a kemoterápiára készült (hála azóta túl van rajta, és jól van - én pedig ekkor szorítottam Neki és nem hagytam magára!)

Bízz, nem lesz semmi gond!!! :)

2012. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

17:57-es: ismét KÖSZÖNÖM. Úgy néz ki, hogy rosszindulatú az elváltozás.


Nagyon kedves Schmitt Pál: igen, ezen a tetves világon mindenkinek van problémája, de ez nem azt jelenti, hogy bele kellene rúgni a másikba. Részemről ezzel lezártnak tekintem a dolgot.

2012. jún. 20. 00:26
 13/14 anonim ***** válasza:
17.57. : Nem lesz semmi baj, szépen meggyógyulsz!! Szorítok - soha ne add fel!!!
2012. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta mi van veled? Hogy vagy?
2012. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!