Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Görbe lett a sípcsontom, mi...

Görbe lett a sípcsontom, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt volt egy balesetem... s másnapra csúnya horzsolás volt mindkét lábamon.A bal lábamon lévő már begyógyult, de a jobb oldali nem.Ott van egy kisebb mélyedés is, mondhatni lyuk s a csontom mintha "puklis " lenne.De nem tört el s a bőr is szép körülötte most már nem is fáj.Mikor történt a baleset másnap alig bírtam ráállni de ha 10-20 ms-ig álltam rajta akkor utána már akár futhattam volna is, tehát nem fájt.Orvos nem látta s egy darabig nem is fogja mert nem tudok elmenni...
2012. jún. 14. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor ez annyi.

a kérdésed kb ilyen-

segítsetek légyszi!

oké segítünk.

b@sszátok meg,nekem ne segítsetek.


húzzál el az orvoshoz.

vagy be vagy zárva,vagy miért nem tudsz elmenni?

mi a tököm lehet fontosabb,mint az egészség?

2012. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
semmi nem fontosabb, csak nem bírok elmenni.Nem ítélkezést kértem,hanem tanácsot.Elhiszem hogy a te életed tökéletes s bármikor elmehetsz ahova csak akarsz , én nem tehetem meg.és a válaszod alapján nem lehetsz valami kulturált, kedves ember, bár mit csodálkozom..
2012. jún. 18. 17:38
 3/3 Kameko-san válasza:
Szerintem is a orvos lenne a legjobb megoldás. De ha nem tudsz elmenni,akkor lehet várnod kéne egy kicsit, hátha begyógyul magától is. De talán inkább kérdezd meg meg valami ismerősödet aki látja is, ő talán jobban tud segíteni.
2012. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!