Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi (k) a legjobb gyógyszertárb...

Mi (k) a legjobb gyógyszertárban kapható szer (ek) nagyon fájó, kaparó torokra?

Figyelt kérdés

Most indulok a gyógyszertárba, mit érdemes megvennem?


A házi praktikákat ismerem, hagymatea, sós víz, méz, fogom is őket alkalmazni, de szeretnék biztosra menni, ugyanis most szerencsémre 2 napig szabadnapos leszek, de egyébként meg olyan a munkám, hogy egész nap beszélnem kell, tegnap nagyon szenvedtem vele, és azóta már rosszabb, úgyhogy szerdáig mindenképp ki szeretném kúrálni magam, lehetőleg orvos nélkül (messzire kéne utaznom hozzá).


Egyébként perpill semmilyen más tünetem nincs, nem köhögök, csak nagyon fáj a torkom.


2012. jún. 17. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A patikában a gyógyszerész vagy asszisztens majd ajánl valamit. Én személy szerint Mebucaint szedek, de jó a Septofort is.
2012. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!