Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban veszélyesebb az, ha...

Valóban veszélyesebb az, ha valakinek felnőtt (pl.30 éves) korában veszik ki a torokmanduláját, mint ha gyerekkorában?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem veszélyesebb, csak egy felnött tudja, hogy az egy mütét és ezért "betegebbnek" tartja magát.
2012. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se veszélyesebb, egész egyszerűen rosszabbul éli meg az ember. Nekem 24 évesen vették ki és két hétig kínlódtam utána a torokfájással. 31F
2012. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mindent látsz, folyik a vér belőled, míg a gyereket el lehet varázsolni 1-2 dologgal, te tudatában vagy mindennek, és óriási hülyeség, hogy ehetsz fagyit, ez is csak a gyerek kábítása, a fagyi tej alapú és csomó más anyag van benne,arra a sebre nem hiszem, hogy holmi ipari édesség megoldás...ettől sterilebb vagy legalább nyomon követhetőbb kell

Ez egy műtét, senki ne mondja, már, hogy a fagyi hidegsége ennyire jó hatású. értem, hogy acut műtétet jegelni kell, de könyörgöm... nyelni is alig tudsz majd

Egyébiránt átvészelhető.

2013. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!