Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ekcéma pirosság enyhítésére...

Ekcéma pirosság enyhítésére valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok , sajnos az utóbbi ídőben eléggé piros az arcom elég sok helyen az ekcéma miatt, eddig is ekcémás voltam, de most valamiért pirosabb mint valaha. Nem tudtok esetleg valami jó krémet amitől enyhülne a pirosság mert nagyon zavaró!


Jelenleg flucinar és sanatopiccal kenem, de eddig is ezt használtam több éve.



2012. jún. 29. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ekcéma elmulasztható. Persze nem egy-két gyógyszer bekapásával, hanem életmód váltással.

ha érdekel írj pv-t.

2012. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáltad már az Exxemát? nekem az nagyon tetszik, mert nincs benne szteroid, és nekem nagyon jól hidratál és csökkenti a viszketést.
2012. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Arcomra ha nagyon piros Advanten-t használok,ha csak minimálisan akkor Elidel-t, a kezemre meg a lábamra Dermovate-t.
2012. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!