Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Zöld trutymót öklendeztem fel...

Zöld trutymót öklendeztem fel köhögéskor, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még 1 hónapja lebetegedtem, nátha-szerű tünetekkel. Végig mentem minden fázison, fájt a torkom, hőemelkedésem volt, folyt az orrom, és hurutos köhögésem volt. Bár meggyógyultam, de a torkom nem tisztult fel, és azóta is néha köhögök illetve köszörülöm a torkom, de nem sűrűn, tehát nem tekintettem neki különösebb figyelmet. Ma éppen ilyet köhintettem, és szám elé tettem a kezem. Valami trutymó jött ki a kezemre, zöld volt és ilyen cukorborsó főzelék szerű, csak kicsit sűrűbb (nem ettem zöldborsót, sőt más főzeléket se egy ideje, úgyhogy az biztos nem / nem hiszem, hogy a gyomromból jött). Mi lehet ez a cucc? Haldoklom?
2009. júl. 9. 07:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mesélte, hogy valami baj volt a torkával, és elment megnézetni, és azt mondták neki, hogy olyan rossz állapotban volt, hogy már rég meg kellett volna halnia. Azért nem halt meg, mert nem hanyatt fekve alszik. Nos én hassal lefele, a fejet oldalra fordítva alszok. Lehet, hogy már én is rég halott vagyok.
2009. júl. 9. 07:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is haldokolsz, de azért elmehetnél egy fül-orr-gégészetre!!
2009. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem haldokolsz, nyugi. Én is voltam már ilyen állapotban. Az a zöld trutymó a torkodban ragadt le... én nem mentem el orvoshoz, csak köptetőket szedtem, míg végül minden feljött, de ha akarod, megmutathatod neki. De ne aggódj, el fog múlni.
2009. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne túlozd el, csak lerakódott valami a torkodra, és most válik fel. Glycosept oldat segít.
2009. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szoktál szipogni? Mert ha a takony az orrodból lemegy a torkodon, azt nem nagyon tudja a gyomrod megemészteni, és gyakran felköhögheted.

Bocs a gusztustalanságért, de nem tudom jobban leírni.

2009. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baktériumfertőzés okozza a zöld váladékot, valószínűleg nem gyógyultál ki az előző betegségedből vagy a vírusfertőzés felülfertőződött. Max 1 hétig próbálkozzál mézzel, C vitaminnal és köptetővel, nálunk az Ambroxol vagy Paxirasol tabletta vált be, de ha továbbra is fennáll, orvoshoz kell menni, a körzeti is jó, hogy antibiotikumot írjon fel. Ha elhanyagolod, a tüdődre is lehúzódhat.
2009. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!