Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most ez akkor szemölcs? Ha az...

Most ez akkor szemölcs? Ha az hogyan távolításam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nos az van,hogy a karomon,a tricepsz fele,egyik napról a másikra kinőtt egy barna folt ami szemölcsre hasonlít...most nem tudom mi ez :D gondolom nem anyajegy mert az nem egyik napról a másikra nő ki...

15/f


2012. júl. 5. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el a (sűrgősségi) sebészetre (a legközelebbi kórházba) ott 5 perc alatt leszedik. (nekem is ez volt kaptam érzestelenítőt és 2 perc múlva már készen is voltunk) Te sehogy se próbáld meg...én is megpróbáltam levágni úgy is maradt és fél napig vérzett...ha szükséges kérj a háziorvostól beutalót de azért írtam a sürgősségi sebészetet mert oda elég a taj számod
2012. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!