Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas AST + borzasztó mértékű...

Lollita kérdése:

Magas AST + borzasztó mértékű hajhullás?!

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen rengetegszer mert borzalmas mértékben hullik a hajam. Nem az első eset de eddig megoldódott hát most megint elkezdődött. A vérképben annyi eltérés van hogy az AST-m (ami 200-ig lenne normális) nekem 293 U/ml. Volt hogy elakartak küldeni mandula műtétre az első hajhullásomnál, nem engedtem mert soha semmi bajom nem volt a mandulámmal, ráadásul szerintem annak nincs köze a hajhulláshoz. Kiderült hogy petefészek gyulladásom volt, kaptam rá antibiotikumot megoldódott a problémám, a hajhullás és a csúnya bőr is. Most viszont megint nagyon durván elkezdett hullani a hajam annyira hogy eldugítja a lefolyót a kihullott haj hajmosáskor. :( Milyen orvoshoz menjek evvel? Mi tévő legyek? Nagyon el vagyok keseredve, mert az sztk-s orvosok kb. sz*rnak a fejemre, de mindenki fejére mondjuk, tőlük nem tudok segítséget kapni. Ha a megoldást nem is tudjátok csak egy két tippet írjatok hogy ti mit csinálnátok, hová mennétek köszi:(

2012. júl. 6. 00:03
 1/1 anonim válasza:
Nekem is magas az AST-m és jobban hullik a hajam mint általában szokott, de nem annyira mint neked ahogy írtad. Viszont nekem volt egy másik tünetem is, hogy kiütések keletkeztek a bőrömön. Kiderült hogy góc van a mandulámban és az okozta ezeket. Szerintem kérd meg a háziorvosodat hogy adjon neked beutalót góckutatásra a fogorvoshoz, fül-orr-gégére és nőgyógyászhoz. Ha meg azt mondták hogy tényleg a manduláddal van gond lehet hogy meg kéne fontolnod hogy kivetesd. Nekem sem volt előtte vele semmi gond csak egyszer jöttek ezek a tünetek. Persze mielőtt kivetetted jobb ha több orvosnak is kikéred a véleményét. Remélem tudtam egy picit segíteni :)
2012. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!